Revize plynových zařízení může ze zákona provádět jen revizní technik s platným oprávněním pro revize plynových zařízení.

Je proto v zájmu provozovatele plynového zařízení, který revizi plynu u revizního technika objednává, aby si zkontroloval platnost oprávnění povolaného revizního technika a nespoléhal se jen na tvrzení revizního technika a kulaté razítko. Revizní technik se platným dokladem o oprávnění k provádění revizí plynových zařízení musí na vyžádání provozovateli plynového zařízení prokázat. 

Naši revizní technici plynových zařízení mají potřebná oprávnění

Naši revizní technici vlastní platná oprávnění pro provádění revizí plynových zařízení a jsou schopní se na vyžádání dokladem o oprávnění prokázat.


Kontaktujte nás …

Volejte : 840-840-600

… anebo nám pohodlně zašlete Váš dotaz, nezávaznou poptávku nebo objednávku na revize plynových zařízení a servisní prohlídky plynových spotřebičů

Vyplňte prosím z pohodlí domova náš krátký poptávkový formulář.

Jeho vyplnění Vám nezabere ani 3 minuty.

Naši revizní technici s kvalifikací pro revize plynových zařízení , případně servisní technici pro servis plynových spotřebičů, Vás budou obratem kontaktovat, nabídneme Vám termín realizace a předběžný odhad ceny revizních či servisních prací. Dohodneme vše potřebné pro realizaci Vaší poptávky.


REVIZE PLYNU, SERVIS PLYNOVÝCH KOTLŮ
TELEFONICKYONLINE

 Potřebuji dohodnout

    • Revizi plynoinstalace
    • Revizi pro připojení plynoměru
    • Výchozí revizi
    • Provozní revizi
    • Servis plynového kotle

 

Havárie plynu a plynoinstalací - horká linkaOdeslat poptávku na plynoinstalatérské práce