Servisní technici plynových spotřebičů

Servisní technici plynových spotřebičů jsou specializovaní odborníci s autorizací výrobce pro oživování, servis, údržbu a garanční prohlídky určité značky plynových spořebičů. Jejich prací je periodická každoroční servisní prohlídka plynových spotřebičů, v rámci níž provedou v místě instalace plynového spotřebiče jeho kontrolu, vyčištění, výměnu opotřebovaných dílů, seřízení a testy.

Výstupem servisního technika je pak protokol o provedené servisní prohlídce plynového spotřebiče, který potřebuje provozovatel spotřebiče jako důkazní materiál o udržování plynového spotřebiče v bezpečném a spolehlivém stavu. Protokol je potřebný zejména v případech, kdy dojde ke škodní události, způsobené plynovým spotřebičem, případně pokud by vznikly pochybnosti o ekologickém provozu plynového topidla například z důvodu stížnosti sousedů.

Co jsou to servisní prohlídky plynových spotřebičů

Servisní prohlídky plynových spotřebičů (lidově garanční prohlídky) jsou periodickou činností, vykonávanou servisním technikem s platnou autorizací pro danou značku plynového spotřebiče. Ačkoli provozovatel plynového spotřebiče servisní prohlídku přímo neprovádí, je jeho povinností zajistit ji pro každý plynový spotřebič ve lhůtách, daných výrobcem plynového spotřebiče. Tyto lhůty jsou téměř bez výjimky výrobci stanoveny jako 1-leté.

Více o servisních prohlídkách plynových spotřebičů

Na které plynové spotřebiče provádíme servisní prohlídky

Naši servisní technici plynových spotřebičů provádějí servisní prohlídky na plynové spotřebiče značek Ariston, Atika, Baumatic, Baxi, Buderus, Campingas, Dakon, DeDietrich, Destila, Ferroli, Gamat, Gasex, Chaffoteaux, Immergas, Junkers, Karma, Master, MoraTop, Protherm, Remko, Sial, Therm, Thermona, Vafky, Vaillant, Viadrus, Viessmann.

Provádíme servisní prohlídky těchto druhů plynových spotřebičů :


Provádíme servisní prohlídky plynových spotřebičů v celé ČR

Naši servisní technici pro plynová zařízení provádějí servisní prohlídky plynových spotřebičů většiny značek v celé České republice. Provádíme servisní prohlídky všech druhů plynových spotřebičů v domácnostech, bytových domech, ve firmách a v komerčních i veřejných budovách.


Kontaktujte nás …

Volejte : 840-840-600

… anebo nám pohodlně zašlete Váš dotaz, nezávaznou poptávku nebo objednávku na revize plynových zařízení a servisní prohlídky plynových spotřebičů

Vyplňte prosím z pohodlí domova náš krátký poptávkový formulář.

Jeho vyplnění Vám nezabere ani 3 minuty.

Naši revizní technici s kvalifikací pro revize plynových zařízení , případně servisní technici pro servis plynových spotřebičů, Vás budou obratem kontaktovat, nabídneme Vám termín realizace a předběžný odhad ceny revizních či servisních prací. Dohodneme vše potřebné pro realizaci Vaší poptávky.


REVIZE PLYNU, SERVIS PLYNOVÝCH KOTLŮ
TELEFONICKY ONLINE

 Potřebuji dohodnout

    • Revizi plynoinstalace
    • Revizi pro připojení plynoměru
    • Výchozí revizi
    • Provozní revizi
    • Servis plynového kotle

 

Havárie plynu a plynoinstalací - horká linka Odeslat poptávku na plynoinstalatérské práce